تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

شیلات خوزستان در مسیر تولید ثروت گام برمی دارد
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: شیلات استان با پیوند و هم افزایی میان هسته های تخصصی، کارشناسان و پرورش دهندگان مجرب در مسیر تولید ثروت گام بر می دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات خوزستان، مهرداد محمدی دوست در جلسه ای به منظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت آماده سازی مرکز توسعه ماهیان بومی سوسنگرد برای فصل تکثیر در بهار سال ۱۴۰۲ با حضور کارشناسان و تکنسین های مرکز با بیان اینکه توسعه و بهره وری بهینه از ظرفیت مراکز تکثیر و پرورش ماهیان گرمابی استان یکی از تکالیف سازمانی محسوب می شود افزود: جذب اعتبارات، تعمیر، تجهیز و نگهداری مراکز در سال آینده با قوت و حمایت بیشتری ادامه دارد.
وی در ادامه تصریح کرد: شیلات خوزستان با پیوند و هم افزایی میان هسته های تخصصی، کارشناسان و پرورش دهندگان مجرب در مسیر تولید ثروت گام بر می دارد و ما امروز با شناسایی کلیه ظرفیت های مغفول در سراسر استان به دنبال درآمد زایی و ایجاد اشتغال از زیربخش های مختلف شیلات هستیم.
مدیرکل شیلات خوزستان با تاکید بر اجرای تحقیقات کاربردی و اجتناب از فعالیت های تئوری و تک بعدی افزود: توانمندی و استعدادهای استانی می تواند ما را در بسیاری از حوزه های شیلاتی خودکفا کند.
یادآوری می شود، مدیر کل شیلات خوزستان طی ۲ روز متوالی ضمن بازدید از مرکز تکثیر و پرورش ماهیان گرمابی شهید ملکی اهواز و مرکز توسعه ماهیان بومی سوسنگرد، سیاستگذاری تولید شیلات در سال پیش رو را تشریح کردند و تصمیم گیری های لازم جهت تحقق این اهداف را به عمل آوردند.

۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ۲۳:۳۶
تعداد کلیک: ۲۸۵

برچسب : شیلات

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده : *
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500