تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

صدورآنلاین مجوز صید در اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: طرح صدور آنلاین مجوز صیادی تا یک ماه دیگر با تجهیز بنادر در همه اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان اجرا خواهد شد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل شیلات خوزستان: نبی‌اله خون‌‌ ‌میرزایی، اظهار کرد‌: این نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان شیلات طراحی و بصورت آزمایشی در بندر صیادی آبادان اجرا شده است. وی با بیان این‌که این کار با هماهنگی واحد IT سازمان شیلات ایران و خوزستان انجام شده است، تصریح کرد: سیستم صدور آنلاین مجوز صیادی در بندر صیادی آبادان فعال شد و از این پس صیادان در این بندر می‌توانند به صورت آنلاین مجوز صید دریافت کنند.
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: طرح صدور آنلاین مجوز صیادی تا یک ماه دیگر با تجهیز بنادر در همه اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان اجرا خواهد شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل شیلات خوزستان:  نبی‌اله خون‌‌ ‌میرزایی، اظهار کرد‌: این نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان شیلات طراحی و بصورت آزمایشی در بندر صیادی آبادان اجرا شده است.
وی با بیان این‌که این کار با هماهنگی واحد IT سازمان شیلات ایران و خوزستان انجام شده است، تصریح کرد: سیستم صدور آنلاین مجوز صیادی در بندر صیادی آبادان فعال شد و از این پس صیادان در این بندر می‌توانند به صورت آنلاین مجوز صید دریافت کنند.
وی افزود: این طرح پس از یک ماه با تجهیز سایر بنادر در همه اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان نیز اجرا خواهد شد.
خون‌میرزایی ادامه داد: با فعال شدن این نرم افزار بسیاری از مشکلات صدور مجوز صید برای صیادان و شیلات رفع می‌شود و صیادان به راحتی می‌توانند مجوز دریافت کنند.
مدیرکل شیلات خوزستان عنوان کرد: همچنین از دیگر مزایای این نرم افزار تسهیل صدور مجوز صید برای صیادان و جمع‌آوری لحظه‌ای آمار صید است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس آنچه به ما اعلام شده سیستم آنلاین مجوز صید، ظرف یک ماه آینده در شهرستان‌های ساحلی کشور نیز اجرا خواهد شد.

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۲۵
تعداد کلیک: ۱۸۶

برچسب : شیلات

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده : *
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500