تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

صیاد خوزستانی عنوان صیاد نمونه کشوری را کسب کرد‌
سرپرست اداره کل شیلات خوزستان از انتخاب صیاد خوزستانی در سی و چهارمین دوره انتخاب صیادان و کشاورزان نمونه کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان: غلامرضا افتخاری نسب با بیان این که شهاب نصاری صیاد میگو از شهرستان آبادان موفق به دریافت تندیس افتخار از سوی ریاست‌‌جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس‌ سازمان شیلات ایران شد اظهار داشت: انتخاب این صیاد بر‌اساس ارزشیابی‌های محل از بین‌ صیادان میگو انجام‌شده است‌.

وی افزود: نصاری همواره از تجهیزات استاندارد صید استفاده کرده و با دست سازه‌های مربوط به صید و صیادی مانند توربافی آشنایی و مهارت لازم را دارد‌.

سرپرست اداره کل شیلات خوزستان ادامه داد: رعایت حقوق مصرف‌کننده با اهتمام به امر حفظ کیفیت میگو، رعایت استانداردهای زیست‌ محیطی آبزیان به‌عنوان محیط‌بان دلسوز حوزه دریا و آشنا به زیست‌بوم آبزیان دریا و صیدگاه‌های مطلوب میگو از دیگر‌ موارد انتخاب این صیاد خوزستانی به‌ عنوان صیاد نمونه میگو اعلام‌ شده است‌.

افتخاری نسب خاطرنشان کرد: میزان صید میگوی سال97 شهاب نصاری صیاد نمونه کشوری در یک‌ فصل صید پاییزه به میزان 3‌هزار و 136 کیلوگرم در 3 سفر 7 روزه بوده است.

۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۱۵
تعداد کلیک: ۸۳

برچسب : شیلات

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده : *
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500