تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

سرپرست شیلات خوزستان با گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از عموم مردم برای شرکت پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

سرپرست شیلات خوزستان  با گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از عموم مردم برای شرکت پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در پیام مهندس فتح اله  ابوعلی  آمده است:

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در حالی فرا رسیده است که پایمردی، اتحاد، اقتدار و همبستگی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بیش از پیش بر جهانیان آشکار شده است.

مردم انقلابی ایران همواره ثابت کرده اند که از عزت، سرافرازی، استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا پای جان حراست و پاسداری خواهند کرد و درخت تنومند این انقلاب هر روز پربارتر و استوارتر خواهد شد.

چهل و یک سال است که حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، به عنوان روز پیروزی انقلاب اسلامی، عهد و پیمان ابدی ملت ایران اسلامی برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب، شهدا، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب است و امروز نیز بار دیگر با شرکت گسترده در میعادگاه عاشقی با رهبر کبیر انقلاب همچنان بر ادامه راهی که برای اعتلای میهنمان برگزیده ایم، ثابت قدم می مانیم.

۲۲ بهمن ماه امسال با چهلمین روز از شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی مقارن شده و این تقارن، رسالت مردم این سرزمین را برای حضوری پرشورتر در راهپیمایی دو چندان می سازد.

در روز ۲۲ بهمن ماه همه می آییم تا ضمن نفی استکبار، استبداد و ترور، ندای الله اکبر سر دهیم و به جهانیان اعلام کنیم که یوم الله ۲۲ بهمن ماه ۹۸ را به نماد اتحاد و همبستگی جهان اسلام در برابر ظلم، زور و خشونت مبدل خواهیم کرد.

خانواده بزرگ شیلات ضمن بزرگداشت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در همراهی باملت پرشور و مومن و انقلابی ایران اسلامی و مردم غیور و همیشه در صحنه خوزستان، بار دیگر باحضور باشکوه و انقلابی خود در راهپیمایی یوم الله ٢٢بهمن با آرمان های امام خمینی(ره) بیعت خواهند کرد و ثابت می کنند که تا همیشه تاریخ به آرمان های امام راحل و رهبری پایبند می ماند.

اینجانب از اقشار مختلف مردم خوزستان و بالاخص خانواده بزرگ شیلات خوزستان دعوت می کنم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، خالق حماسه پرشکوهی دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

 
                                                                               روابط عمومی شیلات خوزستان

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱
تعداد کلیک: ۸۳

برچسب : شیلات

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده : *
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500