تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

بازدید آقای قالیباف از بندر صیادی آبادان
رئیس مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه از پروژه بندر صیادی در حال ساخت آبادان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان: محمدباقر قالیباف در جریان نظارت میدانی از شهرهای استان خوزستان و پیگیری مطالبات مردم، از پروژه بندر صیادی آبادان بازدید و با تعدادی از صیادان این بندر گفتگو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه  از پروژه  بندر صیادی در حال ساخت آبادان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان: محمدباقر قالیباف در جریان نظارت میدانی از شهرهای استان خوزستان و پیگیری مطالبات مردم، از پروژه بندر صیادی آبادان بازدید و با تعدادی از صیادان این بندر گفتگو کرد.
رفع موانع تکمیل این بندر و حل مشکلات لنج داران از جمله مهم‌ترین موضوعاتی است که رئیس مجلس در بندر آبادان مورد بررسی قرار داد.
در جریان این بازدید، رئیس مجلس شورای اسلامی از نزدیک در جریان مشکلات و موانع اجرا و تکمیل  پروژه بندر صیادی بندر آبادان قرار گرفت.
قالیباف همچنین به صورت حضوری با مردم، صیادان و لنج داران این شهر به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
ساخت پروژه بندر صیادی  آبادان در دی ماه سال ۱۳۹۰ با برآورد اعتبار ۱۳ میلیارد تومانی آغازشد. در صورت بهره برداری از بندر صیادی  آبادان،که تاکنون 30درصد پیشرفت داشته است برای حفظ اشتغال ۲۰۰۰ نفر و سهولت تخلیه و بارگیری ۱۴۰ فروند شناورو قایق صیادی است.
رئیس مجلس شورای اسلامی برای یک سفر چهار روزه از طریق فرودگاه آبادان وارد خوزستان شد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار خوزستان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، نمایندگان مردم  خوزستان در مجلس شورای اسلامی و فرمانده قرارگاه کربلا قرار گرفت.
بنا به این گزارش قالیباف به اتفاق استاندارخوزستان و نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان شیلات خوزستان با جمعی از صیادان آبادانی دیدار و گفتگو کرد و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
افزایش معافیت بیمه تامین اجتماعی ملوانان شناورهای صیادی و بهره مندی صیادان از مزایای سخت وزیان آور بودن شغل صیادی و تکمیل پروژه ملی بندر صیادی ثامن الائمه آبادان از اهم خواسته های صیادان بود.
در این بازدید، معاون صید و بنادر ماهیگیری، رییس شیلات آبادان و رییس اداره فنی و عمرانی شیلات خوزستان حضور داشتند‌.

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۲۰
تعداد کلیک: ۵۳

برچسب : شیلات

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده : *
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500