تغییر اندازه فونت:
 

پرسش و پاسخ های متداول

 
واحد پاسخگوئی به تقاضای متقاضیان ؟
غذای ماهیان پرورشی متداول ؟
واگذاری واحدهای پرورش ماهی در مجتمع ها چگونه است ؟
ماهیان تولید شده به کجا عرضه می شوند ؟

نظرسنجی
آمار بازدیدکنندگان

تعداد کاربران آنلاین : ۱۴ نفر
بازدید کل : ۵۸۵,۹۰۲ نفر
بازدید امروز : ۲۲ نفر
بازدید دیروز : ۳۷۷ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
بیشترین بازید روزانه : ۱۱,۵۵۲ نفر

    

خبر ۱ تا ۴ از ۴ خبر

1

فواید مصرف ماهی

بازارچه عرضه آبزیان در بهبهان احداث می‌شود
بازارچه عرضه آبزیان در بهبهان احداث می‌شود
به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان -مدیرکل شیلات خوزستان از احداث بازارچه عرضه آبزیان در شهرستان بهبهان خبر داد. وی گفت: به منظور کنترل دقیق و نظارت بر عرضه آبزیان در شهرستان بهبهان این بازارچه احداث می‌شود. نبی الله خون میرزایی اظهارکرد: با پیگیری‌هایی که از سوی اداره شیلات شهرستان بهبهان انجام گرفت، احدات بازارچه عرضه آبزیان در این شهرستان به تصویب رسید تا در آینده نزدیک شاهد احداث این بازارچه باشیم.
مدیرکل شیلات خوزستان: پساب‌ها ظرفیت‌های خوبی برای اجرای طرح‌های آبزی‌پروری‌ هستند
مدیرکل شیلات خوزستان: پساب‌ها ظرفیت‌های خوبی برای اجرای طرح‌های آبزی‌پروری‌ هستند
به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان با حضور مدیرکل شیلات استان و مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، طرح پرورش ماهی و میگو با استفاده از زه آب نیشکر به بهره برداری رسید. نبی اله خون میرزایی مدیرکل شیلات خوزستان گفت: پساب‌ها در خوزستان یکی از تهدیدهای جدی به شمار می‌روند اما در همین پساب‌ها، ظرفیت‌ های خوبی برای اجرای طرح‌های آبزی‌پروری وجود دارد.
پیام تسلیت مدیرکل شیلات خوزستان به مناسبت حادثه تروریستی اهواز
پیام تسلیت مدیرکل شیلات خوزستان به مناسبت حادثه تروریستی اهواز
در پی حادثه تروریستی اهواز و کشتار مردم بی دفاع در مراسم رژه نیروهای مسلح، مدیرکل شیلات خوزستان با صدور پیامی این حادثه ناگوار را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان، متن پیام تسلیت دکتر خون میرزایی مدیرکل شیلات خوزستان، به این شرح است: حادثه تروریستی در مراسم رژه باشکوه نیروهای مسلح در شهرستان اهواز، که با هدف ایجاد نا امنی و تفرقه صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم غیور و بی دفاع را نمایان ساخت
تجلیل از بازنشستگان شیلات استان خوزستان
تجلیل از بازنشستگان شیلات استان خوزستان
آیین تجلیل از 61 نفر از بازنشستگان شیلات خوزستان در اهواز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شیلات خورستان، دکتر خون میرزایی، مدیر کل شیلات خوزستان در این مراسم که با حضور جمعی از بازنشستگان این اداره برگزار شد، گفت : بازنشستگی مطلق، عملا برای ما معنا ندارد، اما دوران بازنشستگی، فرصتی برای پرداختن به کارهای نیک و معروفی است که باید در گذشته انجام می‌دادیم ولی مشغله کاری اجازه این کار را نمی داد.
حضور فعال اداره کل شیلات خوزستان در نمایشگاه هفته دولت
حضور فعال اداره کل شیلات خوزستان در نمایشگاه هفته دولت
به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان، همزمان با هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت در شهرستان اهواز برگزار شد. در این نمایشگاه که از تاریخ 3 الی 8 شهریورماه 1397 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی شهرستان اهوار برگزار شد، اداره کل شیلات خوزستان، با ارائه عملکرد 5 ساله دولت در حوزه شیلات، آبزی پروری، صید و صیادی و ترویج فرهنگ مصرف آبزیان، در قالب توزیع بروشور، کاتالوگ، بسته های ویژه ترویج فرهنگ مصرف آبزیان و لوازم کمک آموزشی کودکان ، به صورت فعال شرکت کرد.
صید میگوی ببری در استان خوزستان ممنوع شد
صید میگوی ببری در استان خوزستان ممنوع شد
به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان بر اساس نتایج تحقیقات بعمل آمده توسط کارشناسان پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور و مصوبه کمیته مدیریت صیداستان و بمنظور جلوگیری از وارد آمدن صدمات جبران ناپذیر به ذخایر آبزیان خلیج فارس و تضمین بهره برداری پایدار از دریا و تدوام اشتغال در حرفه صیادی ، از تاریخ 1397/6/18 تا اطلاع ثانوی، صید میگوی ببری در صیدگاه بحرکان خوزستان ممنوع اعلام می گردد.
آغاز عملیات اجرایی فاز دوم مجتمع پرورش ماهیان سردآبی سربازار شهرستان اندیکا  در هفته دولت
آغاز عملیات اجرایی فاز دوم مجتمع پرورش ماهیان سردآبی سربازار شهرستان اندیکا در هفته دولت
به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان همزمان با عید سعید غدیر خم و هفته دولت، با حضور استاندار خوزستان ، فرماندار اندیکا، نماینده مردم شریف مسجدسلیمان، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل شیلات خوزستان و مسئولین محلی، کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز دوم مجتمع پرورش ماهیان سردآبی روستای سربازار شهرستان اندیکا، به زمین زده شد.

انتقال سازه های زیستگاه مصنوعی به دریا در منطقه خور موسی

شعار سال 1397